Exhibiční hokejové utkání

17.12.2015 08:49

Ve čtvrtek 10. 12. 2015 se od 18.30 hodin konalo na chrudimském zimním stadionu v pořadí druhé utkání mezi příslušníky Hasičského záchranného sboru ČR proti týmu složenému z chrudimských strážníků a příslušníků Policie ČR. V prvním utkání, které se konalo v loňském roce, zvítězilo mužstvo strážníků a policistů, místní hasiči tak měli svému soupeři co vracet. Hasiči byli od začátku utkání nebezpečným soupeřem, vytvářeli si velké množství gólových akcí, z nichž se jim posléze podařilo vstřelit první dvě branky. Policisté jen těžko hledali recept na pevnou soupeřovu obranu a dlouho se nemohli gólově prosadit. Do třetí třetiny nastupovaly týmy za stavu 4:2 ve prospěch hasičského sboru. Tento stav však netrval příliš dlouho. V posledních dvaceti minutách se totiž probudilo také mužstvo strážníků a policistů a stav se začal pomalu měnit v jejich prospěch. Po gólové přestřelce v posledních deseti minutách utkání svítil na světelné tabuli stav 7:5 pro „policejní“ tým. Po zápase následovalo focení obou týmů, diskutování nad samotným průběhem utkání a samozřejmě nechyběla ani „děkovačka“ přítomným fanouškům.