Události ze dne 15.10.2016

17.10.2016 12:43

Po deváté hodině se obrátil na strážníky telefonicky muž s prosbou, zda by bylo možné vyrozumět řidiče vozidla pošty, které parkuje na Moravově zahradě, neboť uvedený automobil má zcela prázdnou pneumatiku. Hlídka se dostavila na pobočku pošty, kde tuto informaci předala přítomné pracovnici.

Přesně o půl desáté se na služebnu městské policie na Resselově náměstí dostavil občan, který přišel odevzdat nalezenou peněženku s doklady, platební kartou a finančním obnosem v hotovosti. Strážníci majitele peněženky o nálezu vyrozuměli v místě jeho bydliště a ten hlídce přislíbil, že se k vyzvednutí peněženky dostaví v pondělí.

Krátce po jedenácté hodině obdrželi strážníci anonymní telefonické oznámení o špatném parkování vozidel svatebčanů v Jiráskově ulici ve Slatiňanech, kteří tam svoje automobily parkují na chodníku. Hlídka na místě zjistila, že svatebčané mají k tomuto parkování vystavené písemné povolení od MěÚ ve Slatiňanech.

V 18.22 hodin oznámil na linku 156 muž, že na Janderově volně pobíhá pes většího vzrůstu, který zaběhl i na jeho zahradu. Poté však utekl pryč. Podle sdělení oznamovatele by možný majitel tohoto psa měl bydlet ve Slatiňanech. Strážníkům se podařilo majitele kontaktovat a ten se okamžitě vydal na uvedené místo, aby svého psa odchytil a zajistil. Celá událost bude následně šetřena.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑