Události ze dne 10.10.2020

13.10.2020 15:45

Krátce před dvanáctou hodinou požádal operační důstojník PČR strážníky o spolupráci, a to ve věci zajištění místa dopravní nehody dvou vozidel, ke které došlo v Průmyslové ulici. Dále byli žádáni o provedení dechové zkoušky u obou řidičů. Strážníci tak po příjezdu na místo provedli dechové zkoušky, v obou případech s negativním výsledkem. Hlídka na místě setrvala do příjezdu hlídky PČR.

O hodinu později vyjížděla hlídka do Koželužské ulice, kde mělo vozidlo parkovat před vjezdem. V průběhu řešení události se k vozidlu dostavil jeho majitel. Přestupek s ním byl vyřešen uložením pokuty v příkazním řízení na místě.

Po devatenácté hodině vykazovali strážníci v Palackého třídě dva bezdomovce, kteří se nacházeli na chodbě jedné z tamních provozoven. Za přítomnosti hlídky místo opustili.

O pouhých deset minut později prověřovali strážníci oznámení o údajné rvačce osob v Revoluční ulici. Provedenou kontrolou však nebyly v dané ulici zjištěny žádné osoby, na místě byl klid.

Do stejné ulice se hlídka vrátila po dvacáté hodině, kdy zde měl z bytu v domě čp. 594 vycházet velký hluk. Na místě bylo zjištěno, že v bytě probíhá narozeninová oslava. Po jednání s hlídkou se oslavenci ztišili a hluk ustal.

Krátce před jednou hodinou ranní oznámila žena na linku 156, že na cyklostezce za restaurací Kateřina dochází k rušení nočního klidu. Na uvedeném místě se nacházelo šest mladíků, kteří byli poučeni o době nočního klidu. Místo následně opustili.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑