Události ze dne 10.12.2016

12.12.2016 15:08

V 9.01 hodin se na strážníky obrátila prostřednictvím tísňové linky žena z Rooseveltovy ulice, neboť před jejím domem parkoval automobil na travnaté ploše. Hlídka na takto zaparkované vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Po půl jedenácté obdržela městská policie telefonické oznámení, že ve vnitrobloku v Novoměstské ulici parkuji automobily na zeleni. Hlídka na uvedeném místě zaregistrovala šest vozidel, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Navečer před půl šestou byli strážníci telefonicky přivoláni do Husovy ulice, kde z konkrétního bytu sousedé slyšeli hlasitý křik a nadávky. Hlídka zjistila, že se jednalo o manželskou rozepři, která vznikla kvůli vánočním přípravám. Manželský pár byl strážníky poučen, že se jedná o návrhový přestupek spáchaný mezi osobami navzájem blízkými a dále jak mohou v celé věci případně postupovat.

V 17.38 vyjeli strážníci do ulice Obce Ležáků, kde se podle telefonického oznámení nacházel před tamním supermarketem ležící bezdomovec, pravděpodobně opilý. Hlídka na místě zjistila místního muže bez domova, který byl orientován místem i časem a zdravotně v pořádku. Muž byl z místa strážníky vykázán.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑