Události ze dne 10.2.2016

11.02.2016 08:28

V 7.07 hodin oznámil chrudimský občan, že v ulici Novoměstská stojí před prodejnou potravin nákladní vozidlo se sklopenou rampou a ohrožuje zde bezpečnost ostatních účastníků silničního provozu. Strážníci na místě o chvíli později zjstili, že vozidlo před jejich příjedzem odjelo.

V 11.28 hodin oznámil pracovník ostrahy obchodního domu Albert, že před vchodem do prodejny leží opilý muž. Na místo se dostavila tříčlenná hlídka strážníků, která v opilém muži ztotožnila muže s trvalým pobytem v Čankovicích. Ten nebyl orientován místem ani časem, nebyl schopen samostatné chůze. Orientační dechovou zkouškou mu bylo naměřeno 3,03 promile alkoholu. Muž byl proto převezen na vyšetření do chrudimské nemocnice, kde lékař rozhodl o jeho převozu a umístění na protialkoholní záchytnou stanici (PAZS). Při převozu do nemocnice a následně i na záchytnou stanici byla muži přiložena z důvodu jeho agresivity služební pouta. Ta mu byla sejmuta při předání personálu PAZS v 12.30 hodin. Při zákroku nevznikla žádná újma strážníkům ani opilému muži.

V 16.27 hodin přijali strážníci oznámení o tom, že u ČSOB je odkrytý poklop od kanalizace. Hlídka na místě poklop vrátila zpět na kanálovou vpusť.

V 16.35 hodin bylo na městskou policii oznámeno, že v Čáslavské ulici mezi vozidly volně pobíhá hnědý labrador. Hlídka provedla kontrolu uvedené ulice a přilehlého okolí, pes nebyl nalezen.

V 22.24 hodin oznámil muž na linku 156, že v ulici Průmyslová se nachází žena, která má podivné chování. Dle slov oznamovatele měla být žena hysterická. Strážníci po příjezdu na místo zjistili, že celou věc již řeší hlídka Policie ČR.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑