Události ze dne 10.3.2019

11.03.2019 14:08

V 19.39 hodin informovala městskou policii občanka, že u sběrných surovin na Jungmannově nábřeží zaregistrovala, že brána do areálu není uzamčena. Strážníci toto sdělení prověřili a následně se pokusili kontaktovat majitele tohoto podniku. To se však nepodařilo, a brána zůstala odemčená. Vzhledem k tomu, že celý objekt je elektronicky zabezpečen, by v případě vstupu neoprávněné osoby do areálu vyslaný signál včas upozornil policisty a ti by okamžitě zakročili.

Přesně ve dvacet hodin bylo oznámeno na linku 156, že ve Fibichově ulici u lékárny parkuje automobil konkrétní tovární značky, jenž zůstal nezajištěný a v jeho okolí se nikdo nezdržuje. Hlídka provedenou lustrací majitele tohoto vozidla zjistila a kontaktovala. Ten se v zápětí dostavil k automobilu a uzamkl jej.

Tři minuty po půlnoci byli strážníci přivoláni k supermarketu v Poděbradově ulici, neboť tam silný vítr rozmetal plechové oplocení probíhající stavby. Hlídka situaci prověřila na místě a poté kontaktovala stavbyvedoucího, jenž na staveniště vyslal dělníky, aby plotové díly řádně zajistili.

Před šestou hodinou ranní kontaktoval městskou policii anonymní oznamovatel s tím, že křižovatka Malecké a Družstevní ulice je z důvodu nesprávně zaparkovaných automobilů zcela neprůjezdná. Hlídka však na uvedeném místě přestupkové jednání ze strany řidičů zaparkovaných vozidel nezaregistrovala a průjezdnost tam byla zachována.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑