Události ze dne 10.6.2016

13.06.2016 12:46

Po půl jedenácté dopoledne telefonicky požádal strážníky o pomoc muž z Opletalovy ulice, neboť do jeho domu bude dopravován nadměrnější náklad a poblíž vjezdu na pozemek se nachází zaparkovaný osobní automobil. Oznamovatel se obává, aby při přepravě nákladu nedošlo k poškození tohoto vozidla. Hlídka lustrací majitele uvedeného vozidla zjistila, následně se jí ho podařilo kontaktovat. Majitel svůj automobil přeparkoval.

V 15.47 hodin obdržela městská policie telefonické oznámení, ve kterém oznámil muž, že v Pardubické ulici poblíž železničního přejezdu běhá ve vozovce velký pes černé barvy. Hlídka křížence bez evidenční známky odchytla a na základě místní znalosti kontaktovala dva jeho možné majitele. Jelikož žádnému z oslovených občanů tento pes nepatřil, byl nakonec převezen služebním vozidlem do útulku v Sečské ulici, kde byl v pořádku umístěn do připraveného kotce.

Dvanáct minut po sedmnácté hodině přijali strážníci na lince 156 oznámení od občana, který zpozoroval, že nedaleko Podhůry se na vozovce nachází zřejmě olejová skvrna. Hlídka na místě zjistila, že se jedná o hydraulický olej. Následným šetřením vyšlo najevo, že k úniku oleje došlo poškozením hydrauliky u traktoru, jehož řidiče se podařilo rovněž zjistit. Ten již podnikal nezbytné kroky k odstranění znečistění z vozovky. Při následné kontrole byli na místě přítomni tři pracovníci, kteří olejovou skvrnu odstranili.

Ve 22.43 hodin vyjeli strážníci do ulice Strojařů, kde se podle telefonického oznámení na dětském hřišti nachází mládež, která se chová hlučně. Hlídka nejprve prověřila, zda nedošlo k poškození či znečistění dětského hřiště, poté partu z místa vykázala.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑