Události ze dne 1.10.2020

05.10.2020 18:33

Před osmou hodinou ranní požádal o příjezd strážníků do ulice Čs. partyzánů tamní obyvatel, neboť před vjezdem do jeho dvora nesprávně parkoval cizí automobil, jenž jemu komplikoval vyjetí vozidlem na komunikaci. Hlídka provedenou lustrací zjistila majitele tohoto automobilu a kontaktovala jej. Dotyčný muž se po chvíli dostavil na místo a po vyřešení dopravního přestupku se strážníky své vozidlo přeparkoval.

V 11.33 hodin oznámila na linku 156 řidička, že zaparkovala svůj automobil na parkovišti u lékařského zařízení na Palackého třídě a následně vozidlem nemohla vyjet z parkovacího místa, protože jí v tom bránilo cizí nesprávně zaparkované vozidlo. Po příjezdu hlídky se k tomuto automobilu dostavila jeho řidička, jež po vyřešení dopravního přestupku se strážníky vozidlo přeparkovala.

Přibližně o dvacet minut později kontaktovala městskou policii obyvatelka Štěpánkovy ulice s tím, že na svém dvoře zaregistrovala zřejmě zraněného holuba, jenž nemohl vzlétnout. Hlídka toto zvíře odchytla. Protože holub nejevil známky poranění, strážníci učinili pokus o jeho vypuštění do volné přírody, což se úspěšně podařilo a zvíře v pořádku odletělo.

Ve 14.59 hodin vyjela hlídka do ulice Víta Nejedlého, kde u jednoho z domů parkoval automobil na zeleni. Strážníci za jeho stěrač umístili výzvu pro nepřítomného řidiče.

Před dvacátou hodinou se na městskou policii obrátil majitel garáže ve vnitrobloku ve Fibichově ulici, jelikož ve vjetí vozidlem do garáže jemu bránily dva nesprávně zaparkované automobily. Protože hlídce se nepodařilo majitele těchto vozidel kontaktovat, byly na jejich vozidla umístěné výzvy pro nepřítomné řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑