Události ze dne 11.11.2020

12.11.2020 10:37

Krátce po sedmé hodině ranní vyjížděla hlídka do prodejny COOP na Palackého třídě, kde mělo dojít ke krádeži zboží. Na místě se nacházel muž z Chrudimi, který v prodejně odcizil tři kusy čokolády v hodnotě 143 Kč. Jelikož se ke svému jednání doznal, byl s ním přestupek krádeže vyřešen uložením pokuty v příkazním řízení na místě.

V 9.10 hodin oznámil občan na linku 156, že na parkovišti na Všehrdově náměstí parkují vozidla bez příslušných parkovacích karet. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním dvou výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

K dalšímu nahlášenému případu špatného parkování vyjížděla hlídka do ulice V Píšťovech, kde mělo na komunikaci parkovat nákladní vozidlo. Provedenou kontrolou nebylo žádné nákladní vozidlo zjištěno.

Před jednou hodinou odpolední prověřovali strážníci oznámení, v němž oznamovatelka uvedla, že na parkovišti u obchodního domu Kaufland vybírají nějaké osoby finanční hotovost, údajně prý v rámci sbírky na neslyšící osoby. Hlídka provedla kontrolu uvedeného parkoviště a také parkovišť u ostatních obchodních domů, žádné podezřelé osoby však nebyly nalezeny.

V 13.07 hodin se na městskou policii obrátil muž, který uvedl, že v Husově ulici u domu č. p. 790 se nachází vozidlo značky Ford, v jehož dveřích jsou ponechány klíče. Prostřednictvím lustrace byl zjištěn majitel vozidla, toho se však v místě bydliště nepodařilo zastihnout. Na vozidlo byl umístěn lístek s poznámkou, že klíče jsou uloženy na služebně městské policie.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑