Události ze dne 11.1.2021

15.01.2021 09:18

V 17.40 hodin oznámila pracovnice ČD, že v prostorách čekárny se nachází zřejmě opilý muž bez roušky. Hlídka na místě zjistila, že se jedná o muže z Pardubic. Muž byl v silně podnapilém stavu, nebyl schopen komunikace se strážníky ani samostatné chůze. Dechovou zkouškou mu bylo naměřeno 2,60 promile alkoholu. Muž byl služebním vozidlem převezen na vyšetření do chrudimské nemocnice, kde lékařka rozhodla o jeho převozu na protialkoholní záchytnou stanici. Tam byl muž v 19.15 hodin v pořádku předán personálu.

V 17.50 hodin přijal operační důstojník městské policie oznámení, ve které oznamovatel uvedl, že u bývalé prodejny potravin v ulici Tovární se zdržuje skupina bezdomovců, která zde dělá nepořádek. Provedenou kontrolou nebyl na uvedeném místě nikdo nalezen.

Krátce po dvacáté hodině vyjížděla hlídka do ulice Poděbradova, kde na hlídku čekal muž, který oznámil, že při cestě domů z práce uslyšel houkat alarm na budově zemědělské školy. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že alarm nehouká na zemědělské škole, nýbrž na protější budově. Telefonicky byl vyrozuměn majitel tohoto objektu, který se dostavil na místo a společně s hlídkou objekt prohlédl. Vše bylo v pořádku.

Pár minut před jednadvacátou hodinou prověřovala hlídka v Lázeňské ulici oznámení o volně pobíhajícím psovi. Strážníci provedli kontrolu uvedené ulice a přilehlého okolí, žádný volně pobíhající pes nebyl nalezen.  


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑