Události ze dne 11.12.2015

14.12.2015 12:46

Po deváté hodině ranní vyjížděli strážníci na špatné parkování v ulici Čáslavská. Dle oznamovatele mělo stát vozidlo předními koly na chodníku. Hlídka na místě jednala s řidičem vozidla, který zde prováděl vykládku a nakládku zboží. Přestupek byl s řidičem vyřešen domluvou.

V 10:43 hodin přijali strážníci oznámení na zatoulaného psa v místní části Medlešice, který měl pobíhat oznamovateli po zahradě. Hlídka na uvedené adrese psa rasy bernský salašnický pes odchytla a následně ho převezla do útulku v ulici Sečská, kde byl v pořádku předán zaměstnankyni útulku.

Další oznámení na špatné parkování prověřovali strážníci po půl druhé odpolední. Mělo se jednat o vozidlo stojící na zeleni a to v ulici Na Šancích. Stejně jako v předchozím případě zde majitel vozidlo zaparkoval pouze na nezbytně nutnou dobu z důvodu vyložení objemného nákladu. Jakmile náklad vyložil, vozidlo přeparkoval. I zde byl přestupek vyřešen domluvou.

Před půl šestou odpolední vyjížděla hlídka znovu k útulku v ulici Sečská. Zde na strážníky čekala žena, která hlídce předala psa rasy výmarský ohař, kterého nalezla v lese u Chrudimi. Strážníci následně psa umístili do útulku.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑