Události ze dne 1.1.2018

02.01.2018 15:30

Před osmou hodinou informoval městskou policii obyvatel Markovic, že u tamní prodejny potravin je poškozený odpadkový koš a jeho obsah je rozházen po okolí. O této skutečnosti byl vyrozuměn příslušný pracovník technických služeb, který přislíbil řešení situace.

V 10.17 hodin byli strážníci telefonicky přivoláni do Fibichovy ulice, kde na konkrétním místě volně pobíhal pes středního vzrůstu s obojkem červené barvy. Hlídka na uvedeném místě, ani v jeho okolí pobíhající zvíře nezaregistrovala.

Krátce po půl jedné oznámila na linku 156 žena, že v Topolské ulici se v konkrétním panelovém domě zdržuje bezdomovec. Hlídka tohoto muže bez domova z budovy vykázala.

O několik minut později obdržela městská policie telefonickou informaci, že v obci Bylany pobíhá volně pes na silnici. Tato informace byla telefonicky předána operačnímu důstojníkovi PČR, který učinil potřebné kroky.

Před dvacátou hodinou vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice Obce Ležáků, kde měl v silnici nedaleko vojenských kasáren pobíhat pes. Hlídka prověřila uvedenou ulici i její okolí, avšak s negativním výsledkem.

Ve 20.58 hodin oznámila na linku 156 občanka, že se v jejich panelovém domě v Hradištní ulici pohybuje bezdomovec. Hlídka tohoto muže s bydlištěm v Chroustovicích z domu vykázala.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑