Události ze dne 1.12.2016

02.12.2016 10:55

Ve 12.08 hodin oznámil muž na linku 156, že ve Slatiňanech v místní části Škrovád běhá již druhý den kříženec německého ovčáka. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality, žádný volně pobíhající pes nebyl nalezen.

Po jedné hodině odpolední vyjížděla hlídka do Čáslavské ulice, kde mělo dojít k roztržce mezi dvěma muži. Na místě bylo šetřením zjištěno, že se jedná o bratry s trvalým pobytem v Orlové Lutyni, kdy jeden z bratrů strčil do druhého a ten upadl na zem. Ke zranění ani u jednoho z mužů nedošlo. Lékařské ošetření nežádali. Hlídkou byli poučeni o tom, že se v tomto případě jedná o návrhový přestupek a rovněž jim bylo vysvětleno, jak mohou v dané věci dále postupovat.

Ve 14.04 hodin přijali strážníci oznámení o špatném parkování v ulici Smetanova. Jak oznamovatel uvedl, vozidlo značky Škoda zde mělo stát na vodorovném dopravním značení a také v protisměru. Oznámení bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy za stěrač uvedeného vozidla.

V 06.27 hodin se na městskou policii obrátila žena z Chrudimi, která žádala příjezd hlídky do ulice Víta Nejedlého. Zde mělo dojít k pokousání jejího přítele neznámým volně pobíhajícím psem. Jak strážníci na místě zjistili, muž venčil svého psa připevněného řádně na vodítku, když k němu přiběhl pes rasy labrador a pokusil se jeho psa napadnout. Muž jej tedy vzal do náručí a při tom mu labrador zuby způsobil odřeninu na noze. Následně pes utekl neznámo kam. Muž byl hlídkou poučen, že by měl vyhledat lékařské ošetření, což odmítl. Dále uvedl, že pokud se nepodaří zjistit psa, který mu zranění způsobil, potažmo i jeho majitele, nebude chtít věc dále řešit. Strážníci provedli kontrolu ulice Víta Nejedlého a přilehlých ulic, psa se však nepodařilo nalézt. Další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑