Události ze dne 11.3.2016

14.03.2016 10:41

V 6.46 hodin bylo na lince 156 oznámeno, že se na silnici mezi obcemi Medlešice a Markovice volně pohybuje pes. Hlídka tohoto křížence hnědé barvy, který neměl evidenční známku ani obojek, odchytla a převezla do útulku na Sečské ulici v Chrudimi, kde byl v pořádku umístěn do kotce.

Před sedmnáctou hodinou přijali strážníci oznámení na lince 156, kam občan oznámil, že přes Píšťovy projíždějí neoprávněně kolony automobilů. Hlídka zde setrvala na místě a prováděla kontrolu vozidel projíždějících uvedeným úsekem. Během této kontroly byly zaznamenány dva automobily, jejichž řidiči porušili dopravní značení. Oběma řidičům byly následně uloženy blokové pokuty.

Po devatenácté hodině, když strážníci dohlíželi na průjezd konvoje s nadměrným nákladem tubusů větrných elektráren, zaznamenali poškození kruhového objezdu v ulici SNP. Na místo byla tedy přivolána hlídka SDN PČR, která událost zadokumentovala. Během následného šetření hlídka MP setrvala na místě a usměrňovala provoz.

V 0.14 hodin vyjela hlídka do ulice Palackého, kde má podle telefonického oznámení docházet k rušení nočního klidu, a to před jedním z barů. Strážníci, kteří se dostavili na uvedené místo, již žádné protiprávní jednání nezaznamenali.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑