Události ze dne 12.1.2016

13.01.2016 08:05

V 9.30 přijali strážníci oznámení o tom, že mezi Chrudimí a Rabštejnskou Lhotou jsou v příkopu vyhozeny kůže z divokých prasat. Strážníci na místě specifikovaném oznamovatelem nalezli čtyři kůže z divokého prasete a dvě kůže ze srnky. Následným ohledáním širšího okolí bylo na místě dále nalezeno několik pneumatik od nákladního vozidla a igelitové pytle s odpadky. Hlídka provedla fotodokumentaci veškerého odpadu a o celé věci vyrozuměla pracovníka Správy a údržby silnic Pardubického kraje, který přislíbil uklizení odpadu v co nejbližším možném termínu.

V 10.43 hodin se na strážníky obrátil řidič autobusu MHD, který upozornil na špatné parkování vozidel v Krocínově ulici, kde měla vozidla stát v křižovatce a tím stěžovat průjezd autobusů. Strážníci oznámení vyřešili umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

V 19.20 hodin žádal strážníky o příjezd majitel jednoho z chrudimských hotelů, který v hotelu řešil spor s ubytovanou ženou. Strážníci na místě o chvíli později zjistili, že zde došlo ke sporu ohledně počtu ubytovaných na jednom pokoji. Hlídka na místě provedla šetření ke zjištění totožnosti osoby, která v hotelu pobývala neoprávněně. Následně byly tyto informace předány majiteli hotelu, který byl strážníky poučen, jak má v tomto případě dále postupovat.

Před půl desátou večerní oznámila žena na linku 156, že v ulici Obce Ležáků nalezla štěně labradorského retrívra. Hlídka v uvedené ulici štěně od oznamovatelky převzala a v pořádku jej umístila do chrudimského útulku. Jednalo se zřejmě o křížence labradorského retrívra krémové bravy.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑