Události ze dne 12.12.2015

14.12.2015 12:47

Před půl druhou odpolední prověřovali strážníci oznámení na vozidlo parkující před vjezdem v ulici Fibichova. Na místě bylo hlídkou zjištěno, že se jedná o vozidlo značky Renault. Lustrací byla zjištěna majitelka vozidla, kterou se však nepodařilo žádným způsobem kontaktovat. Hlídce tak nezbylo nic jiného, než přistoupit k odtahu vozidla. Přestupek byl s majitelkou vyřešen v 16:45 hodin, při převzetí vozidla v areálu firmy Mercia, kam bylo vozidlo odtaženo.

Při druhém oznámení vyjížděli strážníci do ulice U Stadionu, kde mělo u domu č.p.741 stát vozidlo na zeleni. Hlídka zde skutečně vozidlo značky Kia parkující na zeleni nalezla. Přestupek byl hlídkou vyřešen umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

V 01:59 hodin bylo na linku 156 přijato oznámení, že v ulici Koželužská u Baru 21 leží na zemi pod vrbou muž. Po příjezdu na místo strážníci zjistili, že se zde již nachází hlídka Policie České republiky, která celou věc řeší.

V 02:29 hodin řešili strážníci druhé oznámení na ležící osobu, tentokrát u nadchodu v ulici Rubešova. Zde se jednalo o muže z Chrudimi, který s hlídkou komunikoval, byl orientován místem i časem, schopen samostatné chůze. Jelikož nejevil muž žádné známky viditelných zranění, mohl po jednání s hlídkou z místa v pořádku odejít.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑