Události ze dne 12.3.2020

13.03.2020 09:57

V 9.03 hodin vyjížděla hlídka k muži, který použil tísňové tlačítko. Následnou kontrolou bylo zjištěno, že muž toto tlačítko zmáčkl omylem, k žádnému ohrožení zdraví tedy v tomto případě nedošlo.

Krátce po půl desáté prověřovala hlídka oznámení o dvou volně pobíhajících psech, kteří se měli nacházet na poli mezi Chrudimí a místní části Topol. Strážníci provedli kontrolu uvedené lokality, žádní psi ale nebyli nalezeni.

V 13.46 hodin oznámil muž na linku 156, že na kruhovém objezdu u nemocnice je porouchané nákladní vozidlo, které znemožňuje průjezd ostatním vozidlům. Při příjezdu hlídky na místo bylo vozidlo již odtahováno jiným nákladním vozidlem.

Po druhé hodině odpolední prověřovali strážníci další oznámení o volně pobíhajícím psovi, tentokrát se mělo jednat o malého psa v ulici V Tejnecku. I zde však provedenou kontrolou nebyl žádný volně pobíhající pes nalezen.

Následně se hlídka přesunula do prodejny Penny Market vVáclavské ulici, kde došlo ke krádeži zboží, pachatel však z prodejny utekl. Hlídka na místě celý případ zadokumentovala a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

V 17.50 hodin přijala hlídka oznámení, v němž muž uvedl, že na Školním náměstí spadla na chodník velká větev. Strážníci větev odtáhli mimo chodník a následně prostřednictvím technických služeb zajistí její odklizení.

V 19.46 hodin oznámil muž na linku 156, že vFilištínské ulici parkují neoprávněně vozidla na místech vyhrazených pro držitele parkovacích karet. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním pěti výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

 


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑