Události ze dne 13.10.2020

15.10.2020 13:30

Krátce po osmé hodině ranní prověřovala hlídka oznámení o vozidle, které má být asi měsíc odstavené na návsi v Topoli. Občan vyjádřil obavu, zda není odcizené. Dotazem u Policie ČR bylo zjištěno, že vozidlo není evidované v seznamu odcizených vozidel. Dále byla zjištěna a následně i kontaktována jeho majitelka, která uvedla, že vozidlo užívá bývalý manžel. I toho se podařilo strážníkům kontaktovat. Muž přislíbil, že vozidlo odstraní v průběhu následujících dnů.

V 8.30 hodin oznámil občan na linku 156, že v Čáslavské ulici, v blízkosti firmy Marlo, je na zemi olejová skvrna. Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že olejová skvrna se nachází na soukromém pozemku. Záhy tak byl vyrozuměn majitel tohoto pozemku, který přislíbil její likvidaci.

Po desáté hodině řešili strážníci ve Filištínské ulici oznámení o neoprávněném parkování vozidel na vyhrazených parkovacích stáních. Celkem zde bylo zjištěno pět neoprávněně parkujících vozidel, se třemi řidiči byl přestupek řešen na místě, na zbylá dvě vozidla byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

V 21.13 hodin přijala hlídka oznámení o dopravní nehodě, ke které mělo dojít v Pardubické ulici. Oznamovatelka hlídce sdělila, že zde mělo osobní vozidlo nabourat do zdi domu. O dvě minuty později volal na tísňovou linku sám řidič z havarovaného vozidla, který nehodu nahlásil a uvedl, že jeho žena, která seděla na místě spolujezdce, je v šoku. Hlídka po příjezdu na místo zkontrolovala zdravotní stav účastníků nehody a na místo přivolala RZS, hlídku PČR a HZS. Strážníci zůstali po celou dobu na místě a po došetření nehody ze strany PČR zajistili příjezd odtahové služby.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑