Události ze dne 13.12.2016

14.12.2016 09:37

V 8.00 hodin požádal operační důstojník Policie ČR (PČR) o spolupráci při usměrňování dopravy v ulici T. G. Masaryka ve Slatiňanech, kde u požáru zasahuje několik jednotek HZS. Na místo se dostavila dvoučlenná hlídka strážníků, která postupovala dle pokynů PČR.

Ve 14.07 hodin oznámil muž na linku 156, že před obchodním domem Dukla sedí bezdomovec, který obtěžuje kolemjdoucí. Strážníci na místě nalezli místního bezdomovce, kterého odtud následně vykázali.

Po půl čtvrté odpolední vyjížděla hlídka do ulice Na Větrníku, kde se měl v jednom z domů pohybovat mladý muž nabízející změnu dodavatele energií. Strážníci tohoto muže nalezli. Vzápětí mu bylo sděleno, že se svým jednáním dopustil přestupku v podobě porušení nařízení města zakazující podomní prodej. Muž se ke svému jednání doznal, a jelikož souhlasil i s uvedeným přestupkem, byla mu na místě uložena bloková pokuta.

V 19.12 hodin oznámil občan na linku 156, že v ulici U Stadionu u domu č. p. 717–720 parkuje několik vozidel takovým způsobem, že brání průjezdu ostatních vozidel. Hlídka oznámení vyřešila umístěním celkem sedmi výzev pro nepřítomné řidiče. Průjezdnost zde byla zachována. Ve 22.50 hodin vyjížděli strážníci na uvedené místo znovu, neboť přijali anonymní oznámení, ve kterém občan uvedl, že u domu č. p. 717 stojí vozidla, která brání vjezdu a výjezdu vozidel. Na místě bylo zjištěno, že průjezdnost je tak jako v předchozím případě zachována. Jiný přestupek nebyl na místě zjištěn.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑