Události ze dne 13.5.2016

16.05.2016 13:26

V 6.28 hodin oznámila žena na linku 156, že v rozvodně firmy ČEZ v ulici Družstevní je od včerejšího dne slyšet mňoukající kočku, která zřejmě nemůže vylézt ven. Na místě strážník žádnou kočku neslyšel, přesto byli vyrozuměni pracovníci ČEZ, kteří přislíbili, že rozvodnu zkontrolují a kočku případně vypustí ven.

V 7.50 hodin oznámil řidič MHD, že na Tyršově náměstí stojí vozidlo na vodorovném dopravním značení. Strážníkům se o chvíli později podařilo zjistit, že jde o vozidlo, které má poruchu. Majitel vozidlo následně odtlačil na přilehlé parkoviště.

V 10.10 hodin požádala chrudimská lékařka o pomoc s prověřením zdravotního stavu pacienta, u kterého má obavu o jeho zdraví a život. Pacient se dle jejích slov nedostavil na prohlídku, nereaguje na telefonická volání a neotevřel ani svému příteli, který ho byl navštívit. Hlídka provedla kontrolu na uvedené adrese, muž strážníkům otevřel. Po zdravotní stránce se cítil v pořádku, lékařské ošetření nežádal. O výsledku šetření byla lékařka vyrozuměna.

V 16.34 hodin přijali strážníci oznámení o výskytu opilého muže, ležícího na autobusové zastávce v obci Úhřetice, který měl obtěžovat kolemjdoucí občany. Strážníci v muži ztotožnili osobu s trvalým pobytem v Teplicích nad Metují. Muž byl i přes svou opilost orientován místem a časem, schopen samostatné chůze, bez zjevných zranění. Po projednání věci z místa v pořádku odešel.

V 23.05 hodin oznámila žena na linku 156, že v ulici Palackého třída sedí na autobusové zastávce bezdomovci a ona má obavu o svůj majetek. Strážníci na místě zjistili dva místní bezdomovce, z nichž jeden ležel na lavičce. Oba muži byli z prostoru zastávky vykázáni.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑