Události ze dne 13.9.2016

14.09.2016 10:02

V 7.27 hodin oznámil na linku 156 obyvatel Václavské ulice, že na sousedově zahradě praskl přívod vody. Oznamovatel se pokoušel sousedovi dovolat, neboť měl k dispozici jeho telefonní číslo, ale ten hovor nepřijímal. Strážníkům se nakonec podařilo majitele zahrádky kontaktovat, ten se neprodleně dostavil na místo a přívod vody uzavřel.

Po třinácté hodině požádal telefonicky o příjezd hlídky personál restaurace v Havlíčkově ulici, neboť na místě určeném pro skládání pivních sudů parkuje osobní automobil, který znemožňuje vykládku. Po příjezdu strážníků se na místě uvedené vozidlo nenacházelo.

Před šestnáctou hodinou na lince 156 upozornil občan strážníky, že na parkovišti ve Václavské ulici se nachází konkrétní nesprávně zaparkovaný automobil. Uvedené vozidlo přítomná hlídka nikde nezaregistrovala.

V 16.44 hodin vyjeli strážníci do ulice Na Valech, kde stojí podle telefonického oznámení nesprávně zaparkovaný automobil. Hlídka na vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Krátce po sedmnácté hodině požádal telefonicky o spolupráci strážníky operační důstojník PČR, a to ve věci oznámení fyzického napadení. Poškozená osoba vyčká na příjezd hlídky před domem v ulici Na Šancích. Na uvedeném místě strážníci zastihli zraněného krvácejícího muže, proto byla přivolána RZS, aby muže ošetřila. Následně se na místo dostavila hlídka PČR, která celou událost převzala k řešení.

Po devatenácté hodině se na služebnu městské policie dostavil muž, který přišel odevzdat nalezený mobilní telefon. Strážník, který nalezený telefon převzal, odevzdal přístroj do oddělení ztrát a nálezů při MěÚ v Chrudimi.

Přesně v pět hodin ráno obdržela městská policie na lince 156 anonymní telefonické oznámení, že v ulici Dr. Václava Peška se nachází zaparkovaný automobil, který porušuje zákaz zastavení daný vodorovným dopravním značením žluté barvy. Hlídce se podařilo zjistit majitelku vozidla, která po vyřešení dopravního přestupku automobil přeparkovala.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑