Události ze dne 14.11.2016

15.11.2016 10:34

Okolo desáté hodiny dopolední vyjížděli strážníci do Havlíčkovy ulice, kde měl za prodejnou Pramen na zemi spát bezdomovec. Hlídka spícího muže probudila, ten byl orientován místem i časem, schopen samostatné chůze. Z místa následně v pořádku odešel.

V 10.06 hodin oznámila pracovnice prodejny Billa, že v obchodě zadrželi ženu podezřelou z krádeže zboží. Hlídka na místě zjistila, že se žena s trvalým pobytem v Chrasti pokusila odcizit zboží v hodnotě 89,90 Kč. Žena se ke svému jednání doznala. Přestupek krádeže s ní byl vyřešen uložením blokové pokuty.

V 11.20 hodin přijali strážníci oznámení o tom, že v ulici Fibichova stojí již hodinu vozidlo značky Ford, které je nastartované a ve vozidle se nikdo nenachází. Strážníci na místě vozidlo nalezli. To bylo stále nastartované a uzamčené. Prostřednictvím lustrace byl zjištěn majitel vozidla a posléze i jeho řidička, která hlídce sdělila, že vozidlo má nastartované z důvodu dobití baterie. Dále uvedla, že za malou chvíli s vozidlem odjede.

Ve 12.09 hodin oznámil muž na linku 156, že v ulici S. K. Neumana se u domu č. p. 552 nachází mládě ježka. Strážníci mládě nalezli, umístili je do přepravního boxu a převezli na služebnu městské policie, kde bylo předáno pracovníku Záchranné stanice Pasíčka.

Prověřit oznámení další krádeže vyjížděla hlídka městské policie po půl třetí odpolední, tentokrát do obchodního domu Kaufland. Zde se pokusil muž z Josefova Dolu odcizit čokolády v celkové hodnotě 1798 Kč. Hlídka provedla lustraci v rejstříku přestupků, kde bylo zjištěno, že muž se přestupku krádeže dopustil opakovaně, proto byla celá věc zadokumentována a v následujících dnech bude postoupena na přestupkovou komisi.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑