Události ze dne 14.1.2017

16.01.2017 12:27

V 10.24 hodin byli strážníci telefonicky přivoláni do Novoměstské ulice, kde ve vnitrobloku parkovala vozidla na zeleni. Hlídka na šest takto zaparkovaných automobilů, jejichž řidiči zároveň porušili zákazovou dopravní značku, umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Ve čtvrt na jednu obdržela městská policie telefonické oznámení o volně pobíhajícím loveckém psu, který se pohyboval na komunikaci mezi Chrudimí a Medlešicemi. Hlídka prověřila zmíněnou komunikaci i okolní lokality, avšak s negativním výsledkem, uvedený pes nebyl nikde zaregistrován.

Před půl jednou oznámil na linku 156 občan, že ve Spojovací ulici ve Slatiňanech parkuje automobil na chodníku. Na uvedené místo vyjela hlídka, která na takto zaparkované vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Po třinácté hodině vyjeli strážníci do Novoměstské ulice, kde nesprávně zaparkovaný automobil bránil ve výjezdu ze dvora jeho majiteli. Při příjezdu na místo hlídka shledala, že toto vozidlo již z místa odjelo a výjezd ze dvora tak uvolnilo.

V 15.05 hodin se na strážníky telefonicky obrátila prodavačka z hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, neboť se v jejich prodejně bezdůvodně zdržoval bezdomovec, který nechtěl odejít. Hlídka tohoto místního muže bez domova z hypermarketu vykázala.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2018, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑