Události ze dne 14.12.2015

15.12.2015 09:50

Po půl osmé ranní prověřovali strážníci oznámení o špatném parkování v ulici Čáslavská, kde mělo vozidlo značky Audi blokovat výjezd ostatních vozidel. Hlídka na místě zjistila, že vozidlo je řádně zaparkované na parkovacím stání, přestupkové jednání zde tedy nebylo zjištěno.

V 8.10 hodin přijali strážníci oznámení od vedoucího pracovníka prodejny Kubík, že v prodejně zadrželi osobu, která zde odcizila zboží. Po příjezdu na místo hlídka zjistila, že se jedná o muže z Chrudimi, který v prodejně odcizil kávu v hodnotě 89,90,-Kč. Muž se ke svému jednání doznal. Strážníci následně muži za přestupek krádeže na místě uložili blokovou pokutu.

Ve 21.25 hodin oznámil pracovník ostrahy obchodního domu Tesco, že byl jedné ze zákaznic odcizen u bankomatu mobilní telefon. Poškozená žena hlídce na místě sdělila, že si chtěla vybrat peníze z bankomatu, při tom si položila mobilní telefon na bankomat. Po dokončení výběru z místa odešla a telefon na bankomatu zapomněla. Když se po chvíli na místo vrátila, mobilní telefon se již na bankomatu nenacházel. Hlídka na místě prohlédla záběry z kamerového systému a provedla další šetření ke zjištění osoby, která mobilní telefon z místa odnesla. Další postup bude v tomto případě odvislý od výsledků provedených šetření.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑