Události ze dne 14.2.2016

15.02.2016 12:14

V 7.04 hodin přijali strážníci oznámení, že v ubytovně v Moravské ulici se nacházejí osoby, kterým byl v ubytovně zrušen pobyt, a přesto se stále domáhají vstupu do ubytovny. Hlídka na místě zjistila, že muž z Drnovic a žena z Mariánských Lázní byli dříve ubytováni v uvedené ubytovně a jelikož neplatili nájem, byl jim zrušen další pobyt. Oba měli v pokoji osobní věci, které si chtěli odnést. Správce ubytovny žádal, aby si věci vystěhovali do 10 hodin, protože potřebuje pokoj připravit pro další ubytované. Žena s mužem přislíbili, že věci vystěhují do 9 hodin. Při kontrole v uvedený čas strážníci zjistili, že žena si vyklízí poslední osobní věci.

V 16.28 hodin bylo na linku 156 oznámeno, že před prodejnou Billa spí opilý bezdomovec. Strážníci na místě nalezli dva místní bezdomovce. Oba byli orientováni místem i časem, schopni samostatné chůze. Po projednání věci z místa odešli.

V 17.13 hodin oznámil správce ubytovny v Moravské ulici, že žena, která měla v dopoledních hodinách opustit ubytovnu, tak doposud neučinila. Po příjezdu na místo se v ubytovně nacházel jak muž z Drnovic, tak i žena z Mariánských Lázní. Po náležitém poučení oba ubytovnu dobrovolně opustili.

V 20.35 hodin požádal operační důstojník Policie ČR o prověření oznámení o podnapilém chodci, který se má pohybovat na komunikaci mezi Chrudimí a Slatiňany. Hlídka chodce na uvedeném místě skutečně nalezla, jednalo se o muže s trvalým pobytem ve Skutči. Ten byl v mírně podnapilém stavu, orientován místem i časem. Jelikož se nacházel nedaleko svého přechodného bydliště, doprovodila ho hlídka na jím uvedenou adresu, kde byl v pořádku předán své přítelkyni.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑