Události ze dne 15.12.2016

16.12.2016 08:44

V 9.05 hodin přijali strážníci oznámení o poškození reklamního poutače u prodejny drogerie Teta ve Štěpánkově ulici. Strážník na místě zjistil, že došlo k ohnutí kovového poutače. Škoda byla odpovědnou osobou odhadnuta na částku okolo 4000 Kč. Celá věc byla na místě zadokumentována a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

V 11.51 hodin oznámila žena na linku 156, že v ulici Čáslavská se naproti restauraci Caribic pohybují v příkopě srnky, které se nemohou kvůli plotu soukromého pozemku dostat od silnice. Jak oznamovatelka dále uvedla, měla obavu, aby srnky neporazila projíždějící vozidla. Strážník společně s asistentem prevence kriminality provedli kontrolu uvedené ulice, žádné srnky nebyly nalezeny.

Po půl čtvrté odpolední vyjížděli strážníci do ulice Hradištní, kde se v domě č. p. 1196 pohyboval zaměstnanec firmy Bohemia energy, nabízející změnu dodavatele energií. Hlídka tohoto muže kontaktovala u jednoho z bytů, kde nabízel výše uvedené služby. Bylo mu sděleno, že se svým jednáním dopustil přestupku v podobě porušení nařízení města, které zakazuje podomní prodej. Muž na to odpověděl, že celou věc nebude s hlídkou řešit na místě a žádá postoupit jeho jednání ke správnímu řízení. Strážníci tedy událost zadokumentovali a následně bude celý případ předán k dořešení přestupkové komisi.

V 15.35 hodin přijali strážníci telefonické oznámení o špatném parkování na křižovatce ulic Havlíčkova a Koželužská. Provedenou kontrolou zde bylo nalezeno jedno vozidlo stojící na chodníku, na které byla vzápětí umístěna výzva pro nepřítomného řidiče.

V 18.13 hodin oznámil muž na linku 156, že v ulici Na Větrníku u domu č. p. 1396 stojí dvě vozidla firmy Bohemia energy a u nich se nachází zaměstnanci této firmy, kteří se domlouvají, do kterého domu půjdou nabízet změnu dodavatele energií. Při příjezdu hlídky na místo stáli na parkovišti čtyři zaměstnanci výše uvedené firmy. Jelikož se v tu dobu nedopouštěli žádného protiprávního jednání, byli hlídkou pouze poučeni o platném zákazu podomního prodeje.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑