Události ze dne 15.12.2020

16.12.2020 19:55

V 7.55 hodin vyjeli strážníci do Havlíčkovy ulice, protože na tamních parkovacích místech vyhrazených pro vozidla invalidů občanka zaregistrovala automobily bez příslušného označení. Hlídka na uvedeném parkovišti zastihla jedno vozidlo, za jehož stěrač umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Po půl desáté oznámil občan na linku 156, že během úklidu listí v parčíku v Husově ulici zaregistroval u jedné z laviček odložené tři injekční stříkačky. Hlídka tyto předměty vyzvedla, uložila je do speciálního boxu a následně odevzdala k odborné likvidaci.

Ve 12.47 hodin byli strážníci přivoláni do prodejny v ulici Čs. partyzánů, kde byla nalezena cizí příruční taška, jež obsahovala diabetické pero a doklady. Hlídka nalezené zavazadlo dopravila na služebnu na Resselově náměstí, kam se později dostavil jeho majitel, jenž všechny své věci v pořádku převzal.

Šest minut po sedmnácté hodině obdržela městská policie informaci o tom, že na vyznačeném přechodu pro chodce v Husově ulici parkuje automobil. Hlídka na toto vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Před osmnáctou hodinou vyjeli strážníci opět do Havlíčkovy ulice, kde na parkovacích místech určených pro vozidla invalidů parkovaly automobily bez příslušného označení. Na jednom z těchto vozidel byla již výzva od ranních hodin, za stěrač druhého automobilu umístila hlídka také výzvu pro nepřítomného řidiče.

Po čtvrté hodině ranní požádala městskou policii o pomoc obyvatelka Škroupovy ulice s tím, že její manžel doma upadl a ona mu sama nedokáže pomoci vstát. Strážníci dotyčného muže vyzvedli po pádu nezraněného a uložili jej na lůžko, kde setrval v péči přítomné manželky.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑