Události ze dne 15.3.2016

16.03.2016 10:49

V 9.45 hodin vyjela hlídka do Havlíčkovy ulice po oznámení, že je v této ulici momentálně špatná průjezdnost. Strážníci umístili za stěrače špatně zaparkovaných vozidel výzvy pro nepřítomné řidiče.

Krátce před desátou hodinou dopolední přijali strážníci na lince 156 telefonické oznámení, že Na Kopanici se volně pohybuje pes. Jednalo se o psa plemene labrador, který měl obojek s evidenční známkou. Hlídka, která prověřila uvedené místo i přilehlé ulice, tohoto psa nezaregistrovala.

V 10.30 hodin upozornil strážníky na lince 156 občan na špatné parkování na Tyršově náměstí. Zde hlídka umístila za stěrače nesprávně zaparkovaných automobilů výzvy pro nepřítomné řidiče.

Před polednem byli strážníci přivoláni na parkoviště ve Václavské ulici, kde podle telefonického oznámení bránilo zaparkované vozidlo ve výjezdu z parkovacího místa. Na místě hlídka zjistila, že před jejím příjezdem toto vozidlo z místa odjelo.

Po šestnácté hodině oznámila na lince 156 žena, že v Jiráskově ulici volně pobíhá pes plemene labrador. Strážníci psa bez evidenční známky odchytli a převezli jej do útulku v Sečské ulici, kde byl v pořádku umístěn do kotce.

V 16.25 hodin vyjeli strážníci do ulice Čavisovská, kde se podle telefonického oznámení nacházel automobil zaparkovaný na chodníku. Hlídka na vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Před osmnáctou hodinou byli strážníci přivoláni do Revoluční ulice, neboť na lince 156 oznámila žena, že zde špatně parkují vozidla. Hlídka v uvedené ulici shledala dva nesprávně zaparkované automobily, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Špatné parkování bylo oznámeno také v osmnáct hodin. Tentokrát se jednalo o Husovu ulici, kde hlídka rovněž umístila za stěrače špatně zaparkovaných vozidel výzvy pro nepřítomné řidiče.

Ve 20.30 hodin přijali strážníci na lince 156 oznámení, ve kterém občan uvedl, že na parkovišti v ulici SNP volně pobíhá pes. Hlídka následně prověřila uvedené parkoviště i jeho okolí, ale volně pobíhající pes nebyl nikde zaregistrován.

Po půl desáté večer vyjela hlídka do sídliště Na Větrníku, neboť muž na lince 156 oznámil, že u jednoho z domů stojí zaparkovaný automobil a jeho řidič pouští hlasitou hudbu a troubí. Strážníci po příjezdu zjistili, že na uvedeném místě je již naprostý klid.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑