Události ze dne 15.8.2019

16.08.2019 09:04

V 8.38 hodin oznámila žena na linku 156, že vVaňkově ulici někdo olepil auto papírky z kancelářského bločku, na kterých jsou napsané různé vzkazy. Hlídka na místě pořídila fotodokumentaci olepeného vozu a celý případ zadokumentovala. Jelikož oznamovatelka uvedla možnou osobu pachatele tohoto jednání, bude další postup odvislý od výsledků provedených šetření.

Krátce po půl druhé odpolední prověřovali strážníci oznámení o ležící ženě, která se měla nacházet v blízkosti parkoviště polikliniky. Provedenou kontrolou uvedeného místa bylo zjištěno, že žena se zde již nenachází. K totožnému oznámení vyjížděli strážníci po šestnácté hodině, kdy měla zřejmě tatáž žena ležet u sportovní haly. Tentokrát byli strážníci úspěšní a ženu nalezli. Strážníkům sdělila, že zde pouze odpočívala. Po jednání s hlídkou z místa odešla.

Oznámení o další ležící osobě přijali strážníci ve 20.10 hodin. Tentokrát se jednalo o notoricky známého bezdomovce z Chroustovic, který ležel u obchodního domu Kaufland. Muž byl orientován místem i časem, stěžoval si pouze na bolest nohou. Možnost lékařského vyšetření však odmítl a stejně jako v předchozím případě po jednání s hlídkou z místa odešel.

V 20.29 hodin přijal operační důstojník městské policie oznámení o nálezu technického průkazu od vozidla, který byl nalezen u chrudimské nemocnice. Strážníci technický průkaz na místě převzali a po zadokumentování byl uložen do oddělení ztrát a nálezů.

V 23.14 hodin se na služebnu městské policie dostavil muž a sdělil hlídce, že právě přichází z čerpací stanice Shell, kde se má nacházet podezřelý muž, který nevybíravou komunikací obtěžuje personál. Hlídka provedla kontrolu čerpací stanice, ale muž se zde již nenacházel. Přítomný personál nechtěl celou událost nijak řešit.

 


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑