Události ze dne 16.10.2016

17.10.2016 12:46

V 7.22 hodin obdržela městská policie telefonické oznámení, že v Dašické ulici leží muž. V uvedeném muži byl zjištěn obyvatel Vestce, který byl orientován místem i časem. Protože byl tento muž zdravotně v pořádku, odešel z místa sám.

Krátce před tři čtvrtě na devět oznámil na linku 156 občan, že v sídlišti Na Větrníku u konkrétního domu stojí automobily zaparkované na trávníku. Při příjezdu hlídky se na uvedeném místě žádné vozidlo nenacházelo a přestupkové jednání nebylo zjištěno.

Dvě minuty před desátou hodinou se na strážníky prostřednictvím tísňové linky obrátil muž se sdělením, že na zeleni u konkrétního domu v sídlišti U Stadionu parkuje automobil. Hlídka za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Po půl jedné vyjela hlídka na základě telefonického oznámení do Tovární ulice, kde se měl poblíž tamního mostu nacházet v řece utonulý muž. Vzhledem k tomu, že se oznámení zakládalo na pravdě, byla na místo přivolána hlídka OO PČR Chrudim, která celou věc převzala k řešení.

Ve 12.51 hodin byli strážníci telefonicky přivoláni do Střelecké ulice, kde se měl volně pohybovat pes většího vzrůstu. Přestože hlídka prověřila uvedenou ulici i přilehlé okolí, volně pobíhající pes nebyl zaregistrován.

Krátce po půl třetí bylo na linku 156 oznámeno, že v Kaštance ve Slatiňanech se nacházejí nesprávně zaparkované automobily. Zde byla zaznamenána dvě vozidla, na která hlídka umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Před půl pátou byla městská policie telefonicky informována, že ve Slatiňanech u hřebčína stojí zaparkovaný osobní automobil, který má otevřené dveře a u vozidla se nikdo nenachází. Po příjezdu hlídky se k vozidlu dostavil jeho majitel z Chrudimi, který svůj automobil nejprve překontroloval a poté zajistil.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑