Události ze dne 16.1.2021

18.01.2021 11:41

V 15.04 hodin oznámil občan na linku 156, že mu na místě vyhrazeném pro osoby se zdravotním postižením parkuje cizí vozidlo. Jednalo se o parkovací místo v ulici Strojařů. Strážníci prostřednictvím lustrace zjistili majitele uvedeného vozidla, toho se však nepodařilo žádným způsobem kontaktovat. Na vozidlo tak byla umístěna výzva pro nepřítomného řidiče.

Minutu po půlnoci přijali strážníci oznámení, v němž žena uvedla, že ve Václavské ulici parkuje vozidlo na místě vyhrazeném pro osoby se zdravotním postižením a ve vozidle je velmi nahlas puštěné rádio. Hlídka na místě jednala s řidičem vozidla, který uvedl, že přijel asi před pěti minutami. To, že by měl mít nahlas puštěné rádio, odmítl. O parkování na vyhrazeném místě prý nevěděl, jelikož vodorovné značení bylo zakryto souvislou vrstvou sněhu. S mužem byla na místě věc řešena domluvou. Z místa následně odjel.

K dalšímu oznámení o hlasitě puštěném rádiu ve vozidle vyjížděla hlídka po druhé hodině ranní, tentokrát do Husovy ulice. Při kontrole vozidla nebyla hlasitá hudba zaregistrována. Ve vozidle se nacházeli čtyři muži, kteří uvedli, že ve vozidle chtějí přečkat noc, neboť mají na druhý den domluvené ubytování. Po poučení o době nočního klidu hlídka z místa odjela.  


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑