Události ze dne 16.2.2016

17.02.2016 08:53

V 14.46 hodin přijali strážníci oznámení o volně pobíhajícím psovi v Městském parku. Na místě čekala na hlídku oznamovatelka, které se podařilo pobíhajícího psa odchytnout. Následně byl pes převezen do chrudimského útulku. Jednalo se o pražského krysaříka, který měl na sobě plátěný postroj s vodítkem.

V 15.24 hodin požádala městskou policii o spolupráci posádka RZS, která po strážnících žádala zabezpečení jízdního kola patřícího pacientovi, kterého ošetřili na Masarykově náměstí a převážejí k dalším vyšetřením. Strážníci na místě jízdní kolo převzali a umístili ho na služebnu městské policie na Resselově náměstí.

V 17.35 hodin oznámila žena na linku 156, že v ulici Na Šancích u domu č. p. 1176 volně pobíhá pes. Strážníci psa na uvedeném místě odchytli pomocí odchytové tyče a převezli ho do chrudimského útulku, kde byl v pořádku umístěn do kotce. V tomto případě se jednalo o křížence malého vzrůstu hnědobílé barvy.

V 18.04 hodin oznámil chrudimský občan, že v ulici Dr. Peška vychází z okna bytu kouř. Strážníci po příjezdu na místo zjistili, že se oznámení zakládá na pravdě. Hlídka ihned přivolala hasiče. Před jejich příjezdem se podařilo strážníkům boucháním na dveře probudit majitele bytu, který usnul při vaření jídla. Stejně jako v nedávném případě, který se stal Na Větrníku, i zde došlo k vyvaření obsahu hrnce a následnému zakouření celého bytu. Strážníci pomohli muže vyvést z domu a vyvětrali byt. Dále byla na místo přivolána RZS, která muže převezla k nezbytným vyšetřením. Zásah hasičů nakonec nebyl na místě nutný.

V 21.15 hodin prověřovali strážníci oznámení o vozidle parkujícím na zeleni v Malecké ulici. Hlídka zde oznámení vyřešila umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑