Události ze dne 16.3.2016

17.03.2016 09:52

Po osmé hodině ranní vyjížděli chrudimští strážníci na oznámení o špatném parkování v ulici Průmyslová. O chvíli později zde hlídka zaregistrovala celkem čtyři špatně parkující vozidla, na které byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

V 8.15 hodin oznámila pracovnice obchodního domu Kaufland, že v prodejně zadrželi muže podezřelého z krádeže zboží. Strážníci na místě zjistili, že zde muž z Chrudimi odcizil zboží v hodnotě 159 Kč. Jelikož muž na místě s přestupkem souhlasil, byla věc vyřešena uložením blokové pokuty.

Ve 12.05 hodin přijali strážníci oznámení o tom, že v ulici Svatopluka Čecha je u jednoho z domů přistaven kontejner na stavební suť, který zde ztěžuje průjezd vozidlům. Na místě strážníci jednali s řidičem nákladního vozidla a dále s pracovníkem firmy provádějící stavební práce na domě. Kontejner byl z místa následně odvezen. Pracovník firmy byl hlídkou poučen o povinnostech, které souvisejí s umisťováním kontejneru na pozemní komunikaci.

V 15.38 hodin žádal chrudimský občan o příjezd strážníků do prodejny textilu na Palackého třídě, kde měl mít dle jeho slov problém s jedním z prodejců. Po příjezdu hlídka zjistila, že zde oba muži řeší problém ohledně reklamace zboží. Zákazník byl hlídkou poučen, že se v tomto případě jedná o občanskoprávní spor a jak má dále ve věci postupovat.

Po páté hodině odpolední vyjížděli strážníci do místní části Janderov, kde měli tři mladíci ztěžovat průjezd cyklistům a měli na ně být sprostí. Strážníci provedli kontrolu uvedené lokality, žádné mladíky se nepodařilo nalézt.

Ve čtvrtek v 6.15 hodin oznámila pracovnice České spořitelny, že na jejich vyhrazených parkovacích místech stojí neoprávněně cizí vozidla. Hlídka na místě oznámení vyřešila umístěním dvou výzev pro nepřítomné řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑