Události ze dne 16.4.2016

18.04.2016 11:15

Ve 23.50 hodin byli strážníci přivoláni do Filištínské ulice, kde podle anonymního oznámení na lince 156 dochází k rušení nočního klidu hlukem z konkrétního domu. Obyvatel uvedeného domu přítomné hlídce sdělil, že pořádal oslavu narozenin, kterou již ukončil a dále přislíbil, že na místě již bude klid. Strážníci vyřešili celou věc domluvou.

Po jedné hodině ranní přijali strážníci na lince 156 oznámení od pracovníka Azylového domu, který požádal o příjezd hlídky, neboť zde ubytovaný muž se vrátil v podnapilém stavu a nyní napadá svoji přítelkyni. Strážníci na místě zjistili, že uvedená žena nebyla nijak zraněná a lékařské ošetření nežádá. Hlídka podnapilého muže i jeho přítelkyni poučila, jak mohou v celé věci dále postupovat, jelikož se jedná o osoby sobě navzájem blízké. Poté muž, který byl orientován místem i časem, ubytovnu dobrovolně opustil.

Krátce před půl třetí ráno bylo na lince 156 oznámeno, že na Masarykově náměstí se v silnici pohybuje muž. Zde byl hlídkou zjištěn místní bezdomovec, který byl orientován místem i časem. Po upozornění strážníky muž pokračoval v chůzi po chodníku.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑