Události ze dne 17.3.2016

18.03.2016 08:33

V 10.53 hodin prověřovali chrudimští strážníci oznámení o ležícím muži na chodníku v Havlíčkově ulici. Po příjezdu na místo hlídka zjistila, že se jedná o místního bezdomovce. Ten hlídce uvedl, že pouze odpočíval. Viditelné zranění neměl, byl orientován místem i časem. Za přítomnosti hlídky se usadil na lavičku.

V 13.07 hodin přijali strážníci oznámení o špatném parkování v ulici Průmyslová. O chvíli později zde strážníci zaregistrovali jedno špatně parkující vozidlo, na které byla umístěna výzva pro nepřítomného řidiče.

Před šestou hodinou odpolední vyjížděli strážníci do Havlíčkovy ulice, kde mělo před trafikou stát vozidlo takovým způsobem, že ztěžovalo průchod chodcům. Strážníci na místě jednali s řidičem vozidla, který hlídce uvedl, že na uvedeném místě zaparkoval na nezbytně nutnou dobu, a to z důvodu zajištění ubytování. S vozidlem ihned přeparkoval. Přestupek byl tentokrát vyřešen domluvou.

V 18.43 přijali strážníci oznámení, že v ulici Havlíčkova parkuje před domem č. p. 147 vozidlo ve vjezdu. Po příjezdu na místo strážníci zjistili, že se zde již žádné vozidlo nenachází.

V 20.04 hodin přijali strážníci oznámení z tísňové linky 112, kde muž oznámil, že se v ulici Obce Ležáků u domu č. p. 510 pohybuje bezdomovec, který se zde chystá přespat. Strážníci zde nalezli místního bezdomovce, kterého z místa vykázali.

V 20.10 hodin se na strážníky obrátil anonymní oznamovatel a sdělil, že v ulici Na Ostrově parkují vozidla na trávníku a chodníku. Hlídka zde oznámení vyřešila umístěním dvou výzev na špatně parkující vozidla.

V 20.49 hodin přijali strážníci opětovné oznámení na bezdomovce v ulici Obce Ležáků. Jelikož z důvodu odjezdu na oznámení nebylo možné v předchozím případě dohlédnout na to, zda bezdomovec z místa odešel, tento zde i přes vykázání zůstal. Muž byl tedy z místa znovu vykázán a za přítomnosti hlídky místo opustil.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑