Události ze dne 18.12.2015

21.12.2015 10:09

Hned čtyřikrát vyjížděli v pátek chrudimští strážníci na špatné parkování. V prvních dvou případech mělo jít o stání vozidel v pěší zóně na Resselově náměstí, v dalších dvou šlo o ulice Revoluční a Čs. partyzánů. V šesti případech byl přestupek řešen na místě v blokovém řízení, na devět vozidel umístili strážníci výzvy pro nepřítomné řidiče. V jednom ze čtyř uvedených případů nebylo špatné parkování na místě prokázáno.

Po dvanácté hodině dopolední prověřovali strážníci oznámení na bezdomovce, kteří se měli pohybovat okolo kontejnerů na odpad v ulici U Stadionu. Hlídka zde provedla kontrolu, nikoho však v dané lokalitě nenalezla.

V 0.30 hodin bylo na linku 156 přijato oznámení, že v ulici Obce Ležáků u prodejny Penny Market mladíci kácejí popelnice. Oznamovatel dále uvedl, že mladíci jdou ulicí směrem na Slatiňany. Strážníci provedli o chvíli později kontrolu dané ulice a přilehlého okolí, žádné povalené popelnice ani mladíky uvedené v oznámení však nenalezla.

Po třetí hodině ranní bylo strážníkům oznámeno rušení nočního klidu z jedné z místních restaurací. Hlídka na místě hovořila s provozovatelem restaurace, který ihned ztišil hudební produkci. Přestupek byl řešen domluvou.

V 3.40 hodin bylo na linku 156 oznámeno, že na Resselově náměstí se perou nějaké osoby. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že na náměstí je již klid, nikdo z podezřelých se zde nenacházel, po hlídce nikdo nic nepožadoval. S tímto zjištěním hlídka místo opustila.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑