Události ze dne 18.2.2016

19.02.2016 09:15

V 11.46 hodin přijali strážníci oznámení o špatném parkování vozidel v ulici Pobřežní. Hlídka zde o chvíli později zaregistrovala celkem devět špatně parkujících vozidel, na které byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

V 16.46 hodin oznámila žena na linku 156, že v ulici Čáslavská stojí ve vjezdu k domu č. p. 1158 vozidlo, které zde ztěžuje výjezd ostatním řidičům. Strážníci na místě zjistili, že se v tomto případě jedná o vozidlo Centra sociálních služeb a pomoci a pracovnice tohoto centra zajišťovala službu u nemohoucího klienta. Vozidlo ihned přeparkovala. Věc byla vyřešena domluvou.

V 17.13 hodin bylo na linku 156 opět oznámeno špatné parkování, tentokrát v ulici Fibichova, kde mělo stát vozidlo před vjezdem. Strážníci na místě provedeným šetřením zjistili řidičku vozidla, kterou se posléze podařilo kontaktovat. Ta se dostavila na místo a s vozidlem přeparkovala. Přestupek s ní byl vyřešen uložením blokové pokuty.

Počtvrté vyjížděli strážníci na oznámení o špatném parkování do ulice U Stadionu. Zde bylo na místě uvedeném v oznámení zjištěno jedno špatně parkující vozidlo, na které hlídka umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Ve 20.11 hodin oznámila žena z Vlčnova na linku 156, že jsou u nich před domem neznámí muži, kteří jí bouchají na okna a dveře. Strážníci po příjezdu na místo zjistili, že na okna a dveře klepala mladá žena z Bezděkova, která byla dříve přítelkyní syna oznamovatelky. Tato žena se dožadovala vydání věcí, které měla u bývalého přítele. Po vzájemné domluvě byly věci ženě vydány. K žádnému protiprávnímu jednání na místě nedošlo.

V 21.02 hodin přijali strážníci oznámení o parkování vozidel na chodníku, zastávce a v křižovatce v ulici Malecká. Strážníci oznámení vyřešili umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Po půl čtvrté ranní oznámila obsluha baru v Družstevní ulici, že má v podniku problém s dvěma opilými hosty, kteří nechtějí zaplatit. Strážníci po příjezdu na místo zjistili, že útratu už hosté zaplatili. Tím však celá událost pro hlídku městské policie neskončila. Muži totiž následně vyšli ven před bar, kde si jeden z nich sedl na zem, nebyl schopen chůze, nekomunikoval, nereagoval na vnější podněty. Vzhledem k dané situaci byla na místo přivolána RZS, jejíž posádka si muže převezla k dalším vyšetřením. Druhý muž z místa v pořádku odešel.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑