Události ze dne 18.5.2016

20.05.2016 11:49

Po osmé hodině ranní přijali strážníci oznámení, že v křižovatce ulic Vrchlického a Svatopluka Čecha parkuje vozidlo, které brání v průjezdu ostatním automobilům. Na uvedeném místě hlídka zjistila, že toto vozidlo před jejím příjezdem z místa odjelo.

V 9.05 hodin byli strážníci přivoláni do supermarketu na Palackého třídě, kde podle telefonického oznámení došlo ke krádeži zboží. V osobě podezřelé z krádeže byla zjištěna žena z Nasavrk, která se ke svému činu doznala. Za přestupek proti majetku uložila hlídka této ženě blokovou pokutu.

Před čtrnáctou hodinou vyjeli strážníci do ulice Dr. Milady Horákové, kde se podle telefonického oznámení pracovníka tamního hypermarketu nachází automobil, který je neoprávněně zaparkován na vyhrazeném parkovacím místě. Hlídka na místě žádné takto zaparkované vozidlo nezaregistrovala.

Přibližně ve tři čtvrtě na čtyři odpoledne byli strážníci opět telefonicky přivolání do ulice Dr. Milady Horákové, kde se podle oznamovatele v blízkosti hypermarketu nacházejí zaparkované autobusy a kamion, což zakazuje dopravní značení. Na uvedeném místě se nacházel pouze nákladní automobil, za jehož stěrač hlídka umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Ve 21 hodin učinila na lince 156 oznámení žena, která strážníkům sdělila, že na budově pojišťovny v Husově ulici je otevřené okno. Jelikož vše nasvědčovalo tomu, že se jedná o násilné vniknutí do uvedeného objektu, byl na místo přivolán zástupce pojišťovny, který potvrdil, že došlo ke vloupání. Z tohoto důvodu strážníci na místo přivolali hlídku OO PČR  Chrudim, která následně celou věc převzala k řešení.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑