Události ze dne 18.8.2016

19.08.2016 11:06

V 10.43 hodin oznámila žena na linku 156, že v ulici Škroupova ohrožují provoz nákladní vozidla jedoucí do firmy Bramac. Vozidla stojí dle oznamovatelky přímo v silnici místo toho, aby využila vyhrazené parkoviště. Strážníci na místě jednali se zaměstnancem firmy Bramac, který sdělil, že došlo k závadě na světelné signalizaci, jež pouští vozidla z nedalekého parkoviště do firmy. Dále uvedl, že na odstranění závady již pracují a že zajistí, aby k problému s dopravou v uvedené ulici již nedocházelo.

V 16.09 hodin oznámil vedoucí prodejny Coop, že zadrželi osobu podezřelou z krádeže zboží. Hlídka na místě o chvíli později zjistila, že zde žena z Pardubic odcizila dvě lahve rumu v celkové hodnotě 200 Kč. Jelikož se žena ke svému jednání doznala, byl s ní přestupek krádeže vyřešen na místě uložením blokové pokuty. Odcizené zboží bylo nepoškozené vráceno zpět do prodeje.

Ve 22.12 hodin požádal operační důstojník Policie ČR z důvodu vytíženosti vlastních hlídek o prověření oznámení o zraněném muži ležícím na Palackého třídě. Hlídka na místě nalezla místního bezdomovce. Ten byl orientován místem i časem, schopen samostatné chůze. Žádné viditelné zranění neměl, lékařské ošetření nežádal. Po projednání věci z místa v pořádku odešel.

Po druhé hodině ranní prověřovali strážníci oznámení o rušení nočního klidu, ke kterému mělo docházet v ulici Na Valech. Dle oznámení měla hlasitá hudba vycházet z bytu v domě č. p. 370. Strážníci na místě zjistili, že v uvedeném bytě je velmi nahlas puštěná reprodukovaná hudba, která byla místy doprovázena hrou na kytaru. Po delším bouchání na dveře se podařilo kontaktovat majitele bytu, za přestupek proti veřejnému pořádku mu byla uložena bloková pokuta.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑