Události ze dne 19.1.2016

20.01.2016 09:26

V 10.03 hodin bylo na linku 156 oznámeno, že v ulicích Slovenská a Příčná je kluzká vozovka. Tato informace byla následně předána pracovníkovi technických služeb, který přislíbil kontrolu dané lokality a případný posyp vozovky.

V 16.10 hodin prověřovali strážníci oznámení o muži ležícím v ulici Jiráskova ve Slatiňanech. Strážníci v uvedené ulici nalezli na lavičce ležícího muže slovenské národnosti. Muž byl v silně podnapilém stavu, dechovou zkouškou mu bylo naměřeno 2,71 promile alkoholu. Strážníci muže převezli na vyšetření do chrudimské nemocnice, kde lékař rozhodl o jeho umístění na protialkoholní záchytnou stanici v Pardubicích. Tam byl muž převezen služebním vozidlem městské policie a v pořádku předán personálu PAZS před půl šestou večerní.

V 16.20 hodin přijali strážníci anonymní oznámení o vozidlech parkujících na chodníku v ulici Revoluční. Před příjezdem hlídky vozidla z místa odjela.

V 16.46 hodin oznámila pracovnice obchodního domu Kaufland, že zde zadrželi osobu podezřelou z krádeže zboží. Strážníci na místě zjistili, že jde o ženu z Chrudimi, která pronesla bez zaplacení přes pokladní zónu zboží v hodnotě 130 Kč. Žena byla hlídkou poučena, že se svým jednáním dopustila přestupku krádeže. Jelikož žena s uvedeným přestupkem souhlasila, byla jí na místě uložena bloková pokuta. Odcizené zboží si žena dodatečně zakoupila.

V 17.00 hodin se na strážníky obrátila žena z Chrudimi, která uvedla, že na jejím parkovacím místě vyhrazeném pro osoby se zdravotním postižením parkuje neoprávněně cizí vozidlo. Po příjezdu na místo se u vozidla nacházel jeho řidič. Přestupek s ním byl vyřešen uložením blokové pokuty. S vozidlem ihned přeparkoval.

Po deváté hodině večerní vyjížděli strážníci prověřit oznámení o špatném parkování v ulici Malecká, kde měla stát vozidla na vodorovném dopravním značení. Strážníci na místě zjistili jedno špatně parkující vozidlo, za jehož stěrač umístili výzvu pro nepřítomného řidiče vozidla.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑