Události ze dne 19.1.2017

20.01.2017 10:48

V 11.35 hodin přijal operační důstojník městské policie signál o použití nouzového tlačítka. Do místa bydliště ženy vyjela dvoučlenná hlídka strážníků, která zde zjistila, že žena si při pohybu po bytě způsobila zranění kyčelního kloubu. Na místo byla hlídkou ihned přivolána RZS, jejíž posádka ženu převezla do chrudimské nemocnice. O celé věci byla vyrozuměna dcera zraněné ženy.

V 17.45 hodin oznámila žena na linku 156, že ve Střelecké ulici volně pobíhá černý pes střední velikosti. Hlídka provedla kontrolu uvedené ulice a přilehlého okolí, žádný volně pobíhající pes nebyl nalezen.

Po půl desáté večerní vyjížděla hlídka na Tyršovo náměstí, kde mělo dojít k fyzickému napadení. Na hlídku zde čekal oznamovatel, který uvedl, že byl na Tyršově náměstí fyzicky napaden neznámým mužem. K popisu oznamovatel uvedl, že muž byl oblečen do maskáčových kalhot a s sebou měl psa. Muž lékařské ošetření odmítl. Dále hlídka provedla kontrolu Tyršova náměstí a přilehlých ulic, muž odpovídající popisu nebyl nalezen. Celá věc tak byla zadokumentována a další postup se bude odvíjet od výsledků provedených šetření.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2018, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑