Události ze dne 19.12.2016

21.12.2016 14:33

V 10.50 hodin oznámil muž na linku 156, že v ulici Na Rozhledně se pohybují podomní prodejci nabízející změnu dodavatele energií. Strážníci provedli kontrolu uvedené lokality, žádní prodejci však nebyli nalezeni.

Opět po oznámení o podomním prodeji vyjížděla hlídka po půl jedné odpolední, tentokrát do Čáslavské ulice, kde se měly podezřelé osoby pohybovat v domě č. p. 1159. Hlídka zde kontaktovala jednoho pracovníka firmy Bohemia energy, který měl dle svědků nabízet změnu dodavatele energií. Podezřelý muž uvedl, že s přestupkem porušení nařízení města nesouhlasí, proto byla věc zadokumentována a celý spis bude následně postoupen přestupkové komisi. Součástí spisu bude taktéž dodatek o tom, že po projednání přestupku se muž na uvedenou adresu okolo třetí hodiny odpolední znovu vrátil a v protiprávním jednání pokračoval dále. Hlídka musela tedy na místo znovu a muže z domu vykázala.

Ve 22.24 vyjížděli strážníci po oznámení o rušení nočního klidu, ke kterému mělo docházet na Resselově náměstí, kde se měla pohybovat hlučná skupina osob. Při příjezdu hlídky na místo byl na náměstí již klid, žádné osoby se zde nenacházely.

Ve 22.39 hodin oznámila zaměstnankyně nemocnice, že se ve vstupní hale usadili dva bezdomovci, kteří zde nemají co dělat. Hlídka na místě nalezla dva místní bezdomovce, kteří byli vzápětí z nemocnice vykázáni.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2018, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑