Události ze dne 20.1.2021

22.01.2021 12:31

V 8.04 hodin oznámil občan na linku 156, že na Palackého třídě neoprávněně parkuje vozidlo na jeho vyhrazeném parkovacím stání. Po domluvě s oznamovatelem byla věc na místě vyřešena umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla. Následně se hlídka přesunula do Rooseveltovy ulice, kde mělo na soukromém parkovišti parkovat cizí vozidlo. I zde byla na vozidlo umístěna výzva.

Do třetice vyjížděla hlídka k oznámení o špatném parkování po jedenácté hodině, tentokrát do Lázeňské ulice, kde měla vozidla parkovat na veřejné zeleni. Strážníci provedli kontrolu uvedené ulice, nalezena byla celkem čtyři vozidla parkující na zeleni. Na všechna vozidla byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

Před čtrnáctou hodinou prověřovala hlídka oznámení, v němž občan uvedl, že v blízkosti hotelu Bohemia v Husově ulici se nachází na komunikaci vozidlo, které samovolně vyjelo z řady stojících vozidel. Strážníkům se podařilo kontaktovat jeho majitele, který je požádal, zda by vozidlo nemohli zatlačit zpět na parkoviště. Dále uvedl, že vozidlo užívá jeho dcera, kterou bude o celé věci ihned informovat. Strážníkům se podařilo vozidlo částečně vytlačit z komunikace a zajistit ho proti pohybu. Na místě vyčkali do příchodu dcery majitele, která vozidlo přeparkovala.

Po patnácté hodině převzala hlídka v ulici Svatopluka Čecha nalezenou peněženku. Jednalo se o černou peněženku obsahující osobní doklady a finanční hotovost. Nález byl po zadokumentování uložen do oddělení ztrát á nálezů.  


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑