Události ze dne 20.2.2016

22.02.2016 15:52

Po deváté hodině ranní vyjížděla hlídka k ležící osobě, která se měla nacházet na chodníku u Kauflandu. V ležící osobě byl zjištěn muž s trvalým bydlištěm v Hradci Králové. Tohoto muže nakonec odvezla RZS, kterou přivolali kolemjdoucí lidé ještě před příjezdem hlídky.

V 19.09 hodin byli strážníci přivoláni do Husovy ulice, kde měl ležet na trávě zřejmě opilý muž. Na místě již strážnici nikoho nenašli a od oznamovatele, který se dostavil na místo, získala hlídka informaci, že ležící muž vstal a z místa odešel. Strážníci poté prověřili okolí, ale muž uvedeného popisu nebyl nalezen.

Krátce po jedenácté hodině večerní přijali strážníci oznámení o krádeži bot, a to z chodby panelového domu v Husově ulici. Hlídka na místě událost zadokumentovala. Jelikož se následným šetřením na místě ani v okolí nepodařilo zjistit osobu možného pachatele krádeže, bude celá věc předána na přestupkovou komisi MěÚ v Chrudimi k dořešení.

Ve 23.35 hodin bylo oznámeno, že návštěvníci jednoho z barů na Palackého třídě, kteří venku kouří a hlasitě se baví, ruší noční klid. Na uvedeném místě se již žádní lidé nenacházeli.

Krátce po půl druhé ranní oznámila obyvatelka domu v Revoluční ulici, že jí obtěžují dvě osoby, které opakovaně zvoní na její zvonek. Před příjezdem hlídky na místo oznamovatelka telefonicky strážníky odvolala, neboť uvedené osoby zvonění zanechaly a odešly pryč.

Ráno ve 4.44 hodin přijali strážníci oznámení, že v Družstevní ulici se právě pohybuje volně pobíhající pes - jedná se o křížence většího vzrůstu. Strážníci tedy prověřili uvedenou ulici i širší okolí, ale žádný volně pobíhající pes zde nebyl nalezen.

V 5.12 hodin strážníci vyjížděli k obchodnímu domu Tesco, kde se měl nacházet volně pobíhající pes plemene německý ovčák. Tohoto psa se podařilo hlídce najít, avšak bylo opakovaně zjištěno, že se k němu nedá přiblížit na dostatečnou vzdálenost, aby mohl být odchycen. Poté pes, který se nechoval nijak agresívně vůči okolí, z místa utekl.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑