Události ze dne 20.5.2020

24.05.2020 15:35

Po osmé hodině ranní vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Malecké ulice, kde parkovaly automobily v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy a navíc, v křižovatce. Hlídka na tato tři vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Ve 12.35 hodin kontaktoval městskou policii občan s tím, že u zdravotnického zařízení na Palackého třídě kolem jdoucí žena zaregistrovala odložený mobilní telefon, jenž vyzvedla a odevzdala jej do nedaleké pobočky spořitelny, kde následně tento přístroj mohou vyzvednout strážníci. Hlídka takto učinila a mobilní telefon předala do oddělení ztrát a nálezů při Městském úřadu v Chrudimi.

Dvě minuty po dvacáté hodině byli strážníci přivoláni na Resselovo náměstí, jelikož tam cizí automobil parkoval přímo před vjezdem do dvora budovy tamní pošty a další tři vozidla stojící na přilehlých vyhrazených parkovacích místech nebyla opatřena příslušnými parkovacími kartami. Hlídka před uvedeným vjezdem do dvora stojící automobil nezaregistrovala. Na tři vozidla parkující bez příslušného označení, byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

Ve 20.30 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v Hálkově ulici parkují dva automobily v místě s vodorovným dopravním značením žluté bravy. Strážníci tuto informaci prověřili a poté na jedno tam stojící vozidlo umístili výzvu pro nepřítomného řidiče, neboť řidič druhého automobilu se dopravního přestupku nedopustil.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2020, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑