Události ze dne 20.6.2016

22.06.2016 08:31

V 10.07 hodin oznámil muž na linku 156, že v ulici Pobřežní parkují vozidla v zóně zákazu stání. Hlídka oznámení vyřešila umístěním pěti výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Ve 12.02 hodin přijali strážníci oznámení o parkujícím vozidle značky Audi, které u Štěpánkovy ulice mělo dle oznamovatele bránit průchodu chodců. Hlídka na místě zjistila, že vozidlo má za sklem umístěnou platnou parkovací kartu, průchodnost chodců byla dle hlídky zachována. Žádné protiprávní jednání nebylo zjištěno.

Ve 12.11 hodin vyjížděli strážníci do ulice Gorkého, kde bylo oznámeno, že je zde silně znečištěná štěrková cesta. Šetřením na místě bylo zjištěno nepatrné znečištění uvedené cesty, které nemělo vliv na BESIP. S tímto zjištěním hlídka z místa odjela.

Ve 13.50 hodin požádal operační důstojník Policie ČR o spolupráci při zajištění dopravní nehody, která se stala v ulici Václavská. Hlídka následně usměrňovala provoz na kruhové křižovatce u nemocnice.

V 17.13 hodin oznámila žena na linku 156, že její vozidlo, stojící na parkovišti na Palackého třídě, zablokovalo jiné vozidlo a ona nemůže vyjet. Strážníci na místě kontaktovali majitelku blokujícího vozidla. Ta uvedla, že zde zaparkovala na nezbytně nutnou dobu, poté vozidlo přeparkovala.

Před osmou hodinou večerní prověřovali strážníci oznámení o pálení odpadu v ulici Na Kopci. Provedenou kontrolou nebylo žádné pálení zaregistrováno. Strážníci na místě hovořili s obyvatelkou uvedené ulice, která sdělila, že si taktéž ničeho nevšimla.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑