Události ze dne 20.7.2016

21.07.2016 09:11

V 9.01 hodin a následně v 9.03 hodin přijali strážníci oznámení o výskytu uhynulé kočky, která se měla nacházet v Široké ulici u Komerční banky. Strážníci na místě kočku nalezli, umístili ji do přepravního pytle a poté převezli na veterinární kliniku k odborné likvidaci.

Ve 12.34 hodin oznámil muž na linku 156 špatné parkování v okolí mateřské školy Dr. Jana Malíka. Hlídka zde o chvíli později zaregistrovala jedno špatně parkující vozidlo, jehož řidič byl na místě přítomen. Ten s vozidlem ihned přeparkoval, přestupek s ním byl vyřešen domluvou.

Ve 14.13 hodin vyjížděla hlídka na parkoviště obchodního domu Tesco, kde měl být ve vozidle zavřený pes. Jak oznamovatelka dále uvedla, i přesto, že jsou u vozidla otevřená okna, má obavu o zdraví zvířete. Strážníci vozidlo se psem nalezli. U vozidla byla skutečně otevřená okna. Na místě bylo jednáno s majitelem vozidla, který hlídce sdělil, že psa nechal ve vozidle pouze několik minut, jelikož si potřeboval nakoupit. S tímto zjištěním, hlídka z místa odjela.

V 15.19 hodin se na městskou policii obrátila žena z Vrchlického ulice, která oznámila, že ráno nalezla u domu odložený dětský kočárek. Aby se neztratil, vzala ho k sobě do bytu. Strážníci kočárek od ženy převzali a převezli jej na služebnu městské policie, kde byl po zadokumentování uložen do oddělení ztrát a nálezů.

V 17.03 hodin oznámil muž na tísňovou linku městské policie, že na jeho pozemek vnikl cizí pes. Hlídka psa rasy pudl odchytla a převezla jej do chrudimského útulku, kde byl v pořádku umístěn do kotce. Po chvíli se ozvala majitelka psa, která žádala jeho vydání. Pes byl ženě předán a přestupek porušení vyhlášky města byl vyřešen uložením blokové pokuty.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑