Události ze dne 20.8.2020

21.08.2020 08:39

V 10.14 hodin přijali strážníci oznámení o špatném parkování v ulici U Stadionu u domu čp. 757. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla. Na stejné místo se na základě oznámení hlídka vrátila okolo osmnácté hodiny, kdy zde byla nalezena čtyři špatně parkující vozidla, za jejichž stěrače byly opět umístěny výzvy.

Okolo jedenácté hodiny dopolední řešila hlídka v témže sídlišti další oznámení o špatném parkování, tentokrát mělo vozidlo parkující u nákladové rampy znemožňovat vykládku zboží do prodejny. Prostřednictvím lustrace byla zjištěna majitelka vozidla, která se dostavila na místo a vozidlo ihned přeparkovala.

Krátce poté převzali strážnici v restauraci v Havlíčkově ulici nalezenou peněženku, která obsahovala osobní doklady a finanční hotovost. Ještě týž den se strážníkům podařilo peněženku předat majitelce.

V 19.46 hodin oznámil občan na linku 156, že v Jabloňové ulici parkují vozidla na chodníku. V uvedené ulici byla nalezena dvě takto parkující vozidla, na která byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

Jen o pár minut později vyjížděla hlídka k nově vybudovanému a ještě nezkolaudovanému skateparku, ze kterého byla vykázána skupina asi třiceti osob.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka
 

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

Registrace psa do systému ČIPES
 
 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2021, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑