Události ze dne 2.11.2016

03.11.2016 10:54

V 10.33 hodin přijali strážníci anonymní oznámení o parkování vozidla na chodníku na Tyršově náměstí. Oznámení bylo vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče.

V 16.10 hodin se na služebnu městské policie dostavil muž, který oznámil, že jeho soused úmyslně odstranil obrubníky, které tvořily hranici mezi jejich pozemky, a nechal je ležet na místě.  K poškození obrubníků tímto jednáním nedošlo. Celá věc byla hlídkou zadokumentována pro podezření z přestupku schválnosti a následně bude předána na přestupkovou komisi.

Před půl šestou večerní vyjížděla hlídka do ulice K Ploché dráze, kdy bylo oznámeno, že zde někdo pálí oheň, od kterého jde do okolí velké množství kouře. Strážníci na místě jednali s mužem, který zde pálil listí z ořechu. Hlídkou byl poučen, jak má s tímto odpadem nakládat. Muž poté oheň uhasil.

V 17.09 hodin oznámila pracovnice prodejny Kik, že 23. 10. 2016 došlo v prodejně ke krádeži zboží. Jak oznamovatelka uvedla, toho dne se v prostoru prodejny pohybovala žena, která si zkoušela v převlékací kabince větší množství oblečení. Při projití ženy bezpečnostními rámy byla spuštěna akustická signalizace. Žena poté vyběhla ven z obchodu a nastoupila do vozidla, ve kterém seděl muž. V převlékací kabince bylo následně nalezeno několik prázdných ramínek. Škoda na odcizeném zboží byla vyčíslena na dva tisíce korun. Celá věc bude po provedených šetřeních postoupena na přestupkovou komisi.

V 18.03 hodin oznámil muž na linku 156, že v ulici Čs. armády parkuje před jeho vjezdem neznámé vozidlo. Jelikož se žádným způsobem nepodařilo kontaktovat majitele vozidla, přistoupili strážníci k jeho odtahu prostřednictvím odtahové služby.

V 18.58 hodin vyjížděli strážníci do Malecké ulice, kde bylo oznámeno, že za domem č. p. 1118 parkuje již druhý den vozidlo na zeleni. I v tomto případě bylo oznámení vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑