Události ze dne 21.12.2015

22.12.2015 09:38

Pondělní výjezdy strážníků se nesly převážně v duchu špatného parkování. Poprvé vyjížděli strážníci na oznámení do ulice Rooseveltova. Zde měla být za budovou České spořitelny zaparkovaná vozidla v zákazu vjezdu. Hlídka zde zjistila jedno vozidlo, k němuž se po chvíli dostavil majitel. Přestupek s ním byl vyřešen na místě domluvou.

V 11.58 hodin bylo přijato oznámení, že na parkovišti u obchodního domu Tesco, stojí vozidlo značky Volkswagen, které blokuje průjezd ostatních vozidel. Strážníci na místě zjistili, že vozidlo uvedené v oznámení před příjezdem hlídky odjelo.

Třetí oznámení na parkování přijali strážníci po třetí hodině odpolední. V tomto případě se mělo jednat o stání vozidla před vjezdem do garáže v ulici Svěchyňova. Strážníkům se podařilo zjistit majitele vozidla, kterého se však nepodařilo žádným způsobem kontaktovat, a  tak byla na vozidlo umístěna výzva pro nepřítomného řidiče. Řidič vozidla se následně dostavil s výzvou na služebnu městské policie, kde s ním byl přestupek vyřešen blokovou pokutou.

V 15.45 hodin bylo na linku 156 oznámeno parkování vozidel v pěší zóně v ulici Štěpánkova. Hlídka zde oznámení vyřešila umístěním sedmi výzev za stěrače špatně parkujících vozidel.

V 18.30 hodin přijali strážníci oznámení o tom, že v ulici Palackého třída u domu č. p. 65 a 66 padají ze střechy plechy o rozměru cca 0,5 x 2 metry. Jelikož se na místě nepodařilo kontaktovat odpovědnou osobu, se kterou by mohl být problém řešen, byla na místo přivolána jednotka HZS. V době příjezdu HZS se dostavil na místo majitel firmy, která provádí stavební práce na uvedeném domě. Ten následně zajistil zabezpečení plechů.


Důležitá telefonní čísla

156 - tísňová linka městské policie

469 657 826 - běžná telefonní linka

150 - Hasičský záchranný sbor

155 - Zdravotnická záchranná služba

158 -  Policie České republiky

Časté dotazy

Zřizovatel

Město Chrudim

Užitečné odkazy

 CEREK           Sportovní areály města Chrudim
Útulek Chrudim      Záchranná stanice živočichů a ekocentrum Pasíčka
    Policie ČR         Informační centrum
      
 

© 2019, Město Chrudim – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑